Między nami kobietami. O tym jak kobiety tworzą w internecie - CAMPUS POLSKA PRZYSZŁOŚCI
  • Polski
  • English
Program

Między nami kobietami. O tym jak kobiety tworzą w internecie

Równość i Różnorodność

Prowadzący:

Aleksandra Radomska

Goście:

  • Sabina Lawrów, Sylwia Panek, Adela Wąsiewicz,

Godzina:

14:30-15:30

Miejsce:

NAMIOT CENTRALNY

14:30

31.08.2022

Do garów? Nie, do internetu! Jedne z najpopularniejszych polskich twórczyń opowiedzą o możliwościach, przekraczaniu granic, pokazywaniu kobiecej rzeczywistości i trudnościach, jakie kobiety spotykają na swojej drodze do sukcesu.

Sabina Lawrów

Podróżniczka na pełny etat, fotografka, blogerka, choć woli siebie nazywać storytellerką. Z wykształcenia socjolożka i dziennikarka. 3 lata temu rzuciła prestiżową pracę w korporacji i została ambasadorka solowych kobiecych podróży. Gdziekolwiek nie jest mówi, że droga jest jej domem. Mieszkała krócej i dłużej w kilkunastu krajach świata, odwiedziła 73 kraje na 6 kontynentach. Nie boi się wymagających wypraw poza turystyczne szlaki. Mówią o niej, że jest odważna i silna, ale nie straciła przy tym wrodzonej wrażliwości i kobiecości. Założycielka kolektywu Kobiety do obiektywów.

Sylwia Panek

Z wykształcenia chemiczka, ale porzuciła pracę w laboratorium, aby pisać o chemii wokół nas i edukować na ten temat innych. Autorka bloga mamachemik.pl, specjalistka od ekologicznego sprzątania i zniechęcania ludzi do używania plastiku.

Aleksandra Radomska

W sieci odkąd przestała być na impulsy. W blogosferze od grubo ponad dekady. Pisze, nagrywa, skłania do refleksji i robi sobie jaja. Nie mówi tylko, kiedy je i śpi.

Adela Wąsiewicz

Kobieta w spektrum autyzmu oraz mama Kosmy, który również jest autystą. Adela tworzy projekt „Lot w kosmos” mający na celu oswajanie tematu spektrum autyzmu w przystępny i przyjazny sposób, używając pełni mocy mediów społecznościowych. Autorka książki „Lot w Kosmos- praktyczny przewodnik po spektrum autyzm” oraz autorka podcastu o tej tematyce. W przyszłości chce profesjonalnie jako psycholog i trener umiejętności społecznych wspierać rodziców i dorosłych w spektrum autyzmu.